Aktualnosci

Najnowsze Informacje – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Zapraszamy na stronę aktualności GDDKiA, gdzie prezentujemy najświeższe wiadomości, ważne komunikaty oraz aktualizacje związane z naszymi projektami infrastrukturalnymi w Polsce.

Najnowsze aktualności:

  • Rozwój Autostrady A2: Śledź postęp prac na odcinku między Warszawą a Łodzią. Obejrzyj najnowsze zdjęcia z budowy i zapoznaj się z harmonogramem zakończenia kluczowych etapów projektu.
  • Inicjatywy modernizacyjne dróg krajowych: Zapoczątkowaliśmy serię projektów mających na celu ulepszenie stanu polskich dróg krajowych. Dokładne plany i wizualizacje dostępne są w dziale projektów.
  • Aktualizacje regulacji drogowych: Nowości w przepisach ruchu drogowego – przegląd najważniejszych zmian dla kierowców w roku 2022.
  • Informacje o ograniczeniach w ruchu: Najnowsze dane o zamknięciach, objazdach i zaplanowanych pracach na najważniejszych arteriach kraju.
  • Inicjatywy bezpieczeństwa na drogach: Prowadzimy kampanie mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach przez edukację i działania społeczne.

Nadchodzące wydarzenia:

  • Szkolenia i webinaria: Sprawdź kalendarz nadchodzących wydarzeń edukacyjnych dla naszych partnerów i wykonawców. Zapisz się już teraz, aby zabezpieczyć swoje miejsce.
  • Spotkania konsultacyjne: Dołącz do nas podczas otwartych spotkań z lokalnymi społecznościami, które dotyczą nowych inicjatyw drogowych. Twoje zdanie jest dla nas cenne.

Odświeżaj stronę regularnie, aby być na bieżąco z najświeższymi i najważniejszymi informacjami z sektora drogowego w Polsce. Tutaj zawsze znajdziesz precyzyjne i aktualne informacje, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć i monitorować postępy w rozwoju infrastruktury drogowej.